HORIZONT
MESTA

PROJEKT S UNIKÁTNYM CHARAKTEROM

Nový rezidenčný projekt s názvom Vila Sandberg vznikne ako kompletná rekonštrukcia roky nepoužívaného a pomaly chátrajúceho viacúčelového objektu v Devínskej Novej Vsi. Vila Sandberg nielen nahradí neatraktívnu chátrajúcu budovu, ale aj oživí okolie príjemnou nerušivou architektúrou.

Zachovaním pôvodných dispozícií spolu s moderným pohľadom na bývanie a netradičnou zahraničnou architektúrou prinesie Vila Sandberg unikátny rezidenčný komplex, ktorý nebude predstavovať rušivý element v inak rodinnej zástavbe.

KOLAUDÁCIA DECEMBER 2024

AKO TO CELÉ ZAČALO?

MALÁ
KOMUNITA

Obytný komplex, ktorý podporuje úzku komunitnú atmosféru, stelesňuje exkluzivitu s obmedzeným počtom bytov. Tento zámerný dizajn prináša ponuku 23 exkluzívnych bytov - konkrétne 2-izbové, 3izbové a iba jeden 4-izbový byt.

NEŠTANDARDNÝ EXTERIÉR

Voľba neštandardného typu exteriéru prináša množstvo výnimočných prvkov ako je napríklad špeciálny typ vrúbkovanej fasády, ktorú na Slovensku dodá iba jedna špeciálna spoločnosť.

UNIKÁTNE
DISPOZÍCIE

Každý z bytov, ktorý sa nachádza vo Vile Sandberg bol naozaj detailne navrhnutý a každý pôdorys samostatne premyslený, aby sa maximalizovala využiteľnosť priestoru a zbytočne tak nevznikali hluché metre štvorcové.

ZISTITE VIAC

PRIVÁTNY WELLNESS

Pre všetkých budúcich majiteľov bytov Vily Sandberg bude k dispozícii vnútorný komunitný wellness s priestranným bazénom. Celý priestor bol samozrejme navrhnutý tak, aby zapadol do atmosféry zvyšku Vily.

ŠTANDARD

Neštandardný projekt si vyžaduje neštandardný štandard. Či už je to štandard bytov alebo štandard budovy - oba sú navrhnuté tak aby budúcim obyvateľom priniesli bývanie aké v okolí nenájdete.

ŠTANDARD BYTOV

Vila Sandberg nastavuje výnimočný štandard bývania a ponúka byty bezkonkurenčnej kvality a prepracovanosti.

VEZMITE SI ŠTANDARD SO SEBOU!

ATMOSFÉRA

DOMOVA

NADČASOVOSŤ

BOHATOSŤ DETAILOV

KVALITA A ZMYSEL

Vilu Sandberg sme sa snažili navrhnúť ako jedinečný projekt, ktorý by nezapadol do množstva generických projektov v rámci Bratislavy. Chceli sme priniesť architektonicky niečo, čo by vydržalo skúšku časom a zároveň prinieslo majiteľom miesto, ktoré budú naozaj považovať za domov a tak sa v ňom aj cítiť."

- PETER KOKAVEC
(Developer projektu)

ĎALEJ PRESKÚMAJTE...

...ALEBO SI PREZRITE...

Alebo na nič nečakajte a prezrite si svoje nové bývanie hneď teraz!

NAPÍŠTE NÁM